Artist Thumbnail
Artist Thumbnail
Music on nepal2022
Videos See All
thumbnail img16x9
SAGAR ALE'S DASHAIN SONG - दसैं आयो तिहार आयो | Durgesh Music on nepal202210K views
thumbnail img16x9
Timlai Paune Asma Promo | Puskal Sharma & Devi Gharti | Nirvana Cultural Centre Music on nepal20225K views
thumbnail img16x9
Nepali remix song||Isarale bolaunu pardaina||chhewang lama Music on nepal202213K views
thumbnail img16x9
Timro maya pauna||Nepali Aadhunik song||तिम्रो माया पाऊन Music on nepal2022429 views
thumbnail img16x9
Samali deuna mero manlai||समाली देऊन मेरो मन्लाई||Nepali pop song Music on nepal2022139 views
thumbnail img16x9
Nepali lok geet/kasle rokeyo mero hunuma/naina pariyar Music on nepal20225.1K views
Playlists