Artist Thumbnail
Pavlína Filipovská
Songs See All
Albums
thumbnail img1x1
Singly (1962-1968) 2021
thumbnail img1x1
Hity Pavlíny Filipovské 2019
thumbnail img1x1
Blízká setkání Leoše Petrů 1995
thumbnail img1x1
Včera neděle byla 2007
Videos See All
thumbnail img16x9
Pavlína Filipovská a Josef Zíma - Nej, nej, nej Jan Reiter • 28K views
thumbnail img16x9
Včera neděle byla Benetomm • 1.1M views
thumbnail img16x9
Pavlína Filipovská – Včera neděle byla Jan Reiter • 1.7K views
thumbnail img16x9
1964 Pavlína Filipovská - Kapitáne, kam s tou lodí CS klipy • 86K views
thumbnail img16x9
karel gott a pavlina filipovska - strahovacek tlacenkascibuli • 102K views
thumbnail img16x9
Jana Robbová - Kam letí ten čáp Ondra N • 3.6K views
thumbnail img16x9
Purpura.......Vánoční....♥♥♥(Kety)♥♥♥ TheSorbonka • 865K views
thumbnail img16x9
Pavlína Filipovská - Kam letí ten čáp (1968) Pop rare • 13K views
thumbnail img16x9
1967 Pavlína Filipovská - Mít tak puvab CS klipy • 9.7K views